Marcel Jakubowski Fotograf ślubny Rzeszów

O mnie

Wszystko zaczęło się jakieś 20 lat temu…

Dobra żartuję, nie będziemy się cofać tak daleko, lecz uchylę rąbek tajemnicy i opowiem Ci o zwariowanym życiu tego gościa po lewej stronie :).

Fotografia była już ze mną od narodzin, stąd posiadam 3 ogromne albumy z czasów mojego dzieciństwa, które z resztą uwielbiam oglądać. Byłem i jestem nader ciekawski, zajarany światem, kosmosem i przede wszystkim podróżami.

Niegdyś wraz z rodziną jeździliśmy po Polsce, do lasu tudzież nad jeziora bądź w góry, mieliśmy starego kodaka na film (aparat trzyma się do tej pory – szok), którego braliśmy na każdy wyjazd.

Pierwsze zafascynowanie zdjęciami pojawiło się w 2017 roku, podczas jednej wędrówek po Tatrach, robiłem wtedy miliony zdjęć telefonem, chwaliłem się lepszymi pstrykami na fejsie, był to przełom. Rok później pojawił się pierwszy aparat, przyszedł czas na naukę podstawowych trybów, oswajanie się z urządzeniem, pochłaniałem wiedzę w ilościach zatrważających, widziałem świat jedynie przez wizjer. Z czasem ulepszałem swój sprzęt, wiedzy dalej przybywało i pojawiły się pierwsze zlecenia.

Cieszę się, że fotograficzna droga, którą obrałem potoczyła się w ten sposób dzięki temu mogę przeżywać wraz z wami i łapać ulotne emocje, chwile pełne wdzięku i bliskości a zarazem móc dzielić się tym z światem a Wam zaś tworzyć pamiątkę na długie, długie lata…

    – Marcel

Dlaczego warto się spotkać?

Każdy fotograf ma własny styl. Jednak w fotografii ślubnej ważne jest dopasowanie go do pary młodej. Dlatego proponuję spotkanie, byśmy oswoili się ze sobą – zaufajcie mi, to bardzo ważne podczas ślubu. Stąd będę wiedział, czy wolicie zdjęcia:

  • mniej lub bardziej dynamiczne,
  • naturalne,
  • może intymne;
  • na co zwracać uwagę?
  • na czym wam zależy, co do was przemawia?

Możemy oczywiście działać bez wcześniejszego spotkania, ale śpi mi się lepiej z gwarancją, że moje zdjęcia będą dla Was jak najlepsze, a współpraca udana.


Zdecydowani? Spotkajmy się.

Fotograf ślubny Rzeszów

Fotograf ślubny Rzeszów